ČASTÉ OTÁZKY

KOREŇOVÁ ČISTIAREŇ - ECOPLANET - 6 DOVODOV PREČO JE LEPŠIA

1 MENŠIA PLOCHA

Priemerná plocha našich koreňových čistiarní je 3m2 u konkurencie to je 5m2 a najmenšia naša koreňová čistiareň má len 3m2 pre 6EO.

2 SME PROFESIONÁLI

Na čom sa dohodneme to platí. Koreňové čistiarne navrhujeme už skoro 10rokov. Je to najväčšia časť našej práce, preto vieme, čo robíme. Nezavádzame klientov s cenou, termínom účinnosťou systému. Naše ceny vždy dodržíme. Sme féroví a povieme Vám všetko na rovinu bez medových motúzov.

3 SME FLEXIBILNÝ

Pre našich zákazníkov poskytujeme. Všetky služby pod jednou strechou. Projekt, inžiniering, realizácia servis. Preto Vám vieme poskytnúť nie len projekt, ale aj garanciu ceny, nepretržitú podporu a servis. Na naše stavby sa počas roka vraciame a kontrolujeme ich. V prípade prvotné nerozrastenia rastlín vždy rastliny dosádzame.

4 JEDNOTKA V SR

Inovujeme, vzdelávame sa, investujeme do výskumu a osvety. Z našich poznatkov čerpá aj konkurencia. Všetky stavby, ktoré sú väčšie ako, čo pre rodinné domy sme na Slovensku zatiaľ postavili mi. Od Ministerstva, liečebných zariadení až po rekreačné penzióny. Tak tiež sme na Slovensku, ako prvý postavili prevzdušňovanú koreňovú čistiareň a ďalšie špeciálne stavby v obore. Takúto, čo zatiaľ ešte nikto na našom území nepostavil

5 SME INOVATÍVNY

Niektoré naše riešenia na Slovensku nemajú obdobu. To nám pomáha byť o krok vpred, pred konkurenciou. Máme vlastné typy čistiarní, vlastné výrobky a zariadenia, ktoré sú súčasťou, čov. Neučíme sa u klienta, ale výskum robíme u nás vo firme.

6 VIEME VIAC

Okrem návrhu koreňovej čistiarne odpadových vôd, sa venujeme aj ďalším projektom. Preto Vám vieme poradiť a pomôcť komplexne.