KOREŇOVÉ ČISTIARNE

KOREŇOVÁ ČISTIAREŇ - ECOPLANET - 6 DOVODOV PREČO JE LEPŠIA

1 MENŠIA PLOCHA

Priemerná plocha našich koreňových čistiarní je 3m2 u konkurencie to je 5m2 a najmenšia naša koreňová čistiareň má len 3m2 pre 6EO.

2 SME INOVATÍVNY

Niektoré naše riešenia na Slovensku nemajú obdobu. To nám pomáha byť o krok vpred, pred konkurenciou. Máme vlastné typy čistiarní, vlastné výrobky a zariadenia, ktoré sú súčasťou, čistiarne . Neučíme sa u klienta, ale výskum robíme u nás vo firme.

3 SME FLEXIBILNÝ

Pre našich zákazníkov poskytujeme. Všetky služby pod jednou strechou. Projekt, inžiniering, realizácia servis. Preto Vám vieme poskytnúť nie len projekt, ale aj garanciu ceny, nepretržitú podporu a servis. Na naše stavby sa počas roka, podľa potreby vraciame a kontrolujeme ich. V prípade prvotného nerozrastenia rastlín vždy rastliny dosádzame.

4 JEDNOTKA V SR

Inovujeme, vzdelávame sa, investujeme do výskumu a osvety. Preto máme na Slovensku zatiaľ najväčší podiel, postavených stavieb. Ktoré sú väčšie ako, čistiarne pre rodinné domy. Od Ministerstva, liečebných zariadení, chatové oblasti až po rekreačné penzióny. Tak tiež sme na Slovensku, ako prvý postavili prevzdušňovanú koreňovú čistiareň a ďalšie špeciálne stavby v obore. Takúto, čistiareň odpadových vôd zatiaľ ešte nikto na našom území nepostavil

5 SME PROFESIONÁLI

Na čom sa dohodneme to platí. Koreňové čistiarne navrhujeme už skoro 10rokov. Je to najväčšia časť našej práce, preto vieme, čo robíme. Nezavádzame klientov s cenou, termínom účinnosťou systému. Naše ceny vždy dodržíme. Sme féroví a povieme Vám všetko na rovinu, bez medových motúzov.

6 VIEME VIAC

Okrem návrhu koreňovej čistiarne odpadových vôd, sa venujeme aj ďalším projektom. Preto Vám vieme poradiť a pomôcť komplexne.

KOREŇOVÁ ČISTIAREŇ - ECOPLANET - TECHNOLOGIE


Koreňová čov - vertikálny filter - ECOVER

Koreňová vertikálna čistička je vhodná pre rodinné domy, chaty, rekreačné zariadenia, penziony, rôznych veľkostí. Bez problémov spĺňajú limity pre vsakovanie vyčistených odpadových do podzemných vôd.

FOTO : Múzeum vo Sv. Antone - 100 EO


POPSI • Je potrebné viackomorové prečistenie

 • Plocha na jedného obyvateľa je 3-4 m2

 • Možnosť modulárneho rozšírenia od 4 obyvateľov

Koreňová čov - ECOKOCKA

Ide o prevzdušňovanú koreňovú čov ktorá má len 3m2 a výhody bezstarostnosti klasickej KČOV ostávajú. Je vhodná pre rodinné domy, chaty, rekreačné zariadenia, penziony, rôznych veľkostí. Ide o certifikovanú čov EU certifikátom. Bez problémov spĺňajú limity pre vsakovanie vyčistených odpadových do podzemných vôd.


POPSI • Je potrebné viackomorové prečistenie

 • Plocha na jedného obyvateľa je 0,75 m2

 • Možnosť modulárneho rozšírenia od 6 obyvateľov

 • Prevzdušňovanie dúchadlom 75W

Koreňová čov - ECOAIR

Prevzdušňovaná koreňová čistiareň odpadových vôd ktora má všetky bezstarostnosti koreňovej čov. Vhodná je pre vačšie objekty ako IBV výstavby,Niekolko rodinných domov, rekreačné zariadenia, penziony, rôznych veľkostí. Bez problémov spĺňajú limity pre vsakovanie vyčistených odpadových do podzemných vôd.

FOTO : Rekreačné zariadenie Forrest Gampling - 50 EO


POPSI • Je potrebné viackomorové prečistenie

 • Plocha na jedného obyvateľa je 0,75 m2

 • Možnosť modulárneho rozšírenia

Koreňová čov - ECOPARKING

Prevzdušňovaná čistiareň odpadových vôd ktorá má všetky bezstarostnosti koreňovej čov ale je skrytá pod zatrávňovaniami parkovacími miestami. Vhodná je pre vačšie objekty ako IBV výstavby,Niekolko rodinných domov, rekreačné zariadenia, penziony, rôznych veľkostí. Bez problémov spĺňajú limity pre vsakovanie vyčistených odpadových do podzemných vôd.POPSI • Je potrebné viackomorové prečistenie

 • Plocha na jedného obyvateľa je 0,75 m2

 • Možnosť modulárneho rozšírenia

 • 1 parkovacie miesto = 16 EO

Koreňová čov - ECOFRAN

Ide o Francúzsky systém koreňovej čističky. Jeho výhoda je to že nepotrebuje predčistenie pomocou sedimentačných nadrží , štrbinové nádrže no aj tak má výborné čistiace účinky. Vačšinou sa kombinuje s ECOVER,ECOHOR. ECOFRAN má veľmi nízke prevadzkove naklady a jednoduchu obsluhu. Jeho výhodou je aj možnost inštalácie tam kde sú odpadové vody zvázane len fekalnym vozom bez kanalizácie. Su velmi vhodne pre všetky velkostné kategorie Obce, bytové jednotky, hotely, penziony, Rekreacne zariadenia, priemyselne parky, vyrobne haly.POPSI • nieJe potrebné viackomorové prečistenie anispracovanie odvoz kalu

 • Plocha na jedného obyvateľa je 2,5-3 m2


Koreňová čov -

ECOHOR

Ide o klasický koreňový a najznámejší koreňový sfilter ktorý si väčšina laikov pri koreňovej čov predstaví. Je stále najrozšírenejším filtrom na SR. No vzhľadom k stále sprísňujúcim sa normám a technologickým limitom od roku 2020 už neodporúčame jeho realizáciu na čistenie vysokokoncetrovaných odpadových vôd. Ešte sa ale stále stretneme z velkou častou neinformovaných projektantov ktorý tento typ bez problemov navrhuju. Od roku 2021 navrhujeme ECOHOR len na čistenie šedej vody.


POPSI • Je potrebné viackomorové prečistenie

 • Plocha na jedného obyvateľa je 3-4 m2