Koreňová čistiareň - Vertikálny filter

Prečo si vybrať Ekočističku®

  1. Ekočistička® vďaka patentovanej technológii odbúrava všetky sledované znečistenia súspešnosťou 98%
  2. Funguje aj snestálym prítokom odpadovej vody (dôležité pre zariadenia so sezónnou návštevnosťou)
  3. Funguje aj bez elektrickej energie
  4. Až o80% nižšie prevádzkové náklady oproti mechanicko-biologickým čistiarňam odpadových vôd
  5. Dokáže čistiť všetku odpadovú vodu z domácnosti
  6. Vyžaduje minimálnu údržbu
  7. Priaznivo ovplyvňujú mikroklímu okolia
  8. Esteticky dopĺňa okolie azapadne do prírody
  9. Rovnako dobre funguje v zime aj v lete
  10. Žiadne dopĺňanie baktérií do Ekočističky®

Nie je ničím výnimočným ak sa v Ekočističke®udomácnia dnes už nie celkom bežné tvory ako vážky a motílice. Rôzne druhy týchto predátorov potom na záhrade plnia funkciu prirodzeného repelentu pretože sa živia drobným hmyzom ako sú napríklad komáre a otravné muchy.

Ekočistička®dokáže rovnako spoľahlivo fungovať pre rodinný dom ale aj ako čistiareň komunálnych vôd pre obec. Prevádzkové náklady obecnej čistiarne sú pritom až o 80 % nižšie ako pri klasickej mechanicko-biologickej čistiarni.

Ekočistička®pre malý penzión tesne po dokončení a vysadení rastlinstva. Práve objekty ako penzióny, hotely alebo chaty ocenia že Ekočistička®sa dokáže vyrovnať aj s nestálym prítokom odpadovej vody (niekedy priteká odpadová voda naplno, inokedy vôbec).Čistiareň funguje a pekne sa rozrastá. Pritom do okolia uvoľňuje veľké množstvo vzdušnej vlhkosti a tým dochádza k prirodzenému ochladzovaniu mikroklímy okolia v čase letných horúčav.Každý kto sa popri Ekočističke®prejde zaregistruje príjemnú zmenu teploty v horúcich dňoch. Rozrastená čistiareň po dvoch rokoch prevádzky. Trstinový biotop nie je len útočiskom pre vážky a ďalších iných prirodzených predátorov otravného hmyzu ale aj pre niektoré druhy vtákov.Prečo si vybrať Ekočističku.pdf