O NÁS

SME TU PRE VÁS

Založiť ekočističky napadlo už pred 4 rokmi Adama Krakovského, ktorý sa spolu s tímom ekočističiek začal zaujímať o čistenie odpadovej vody ekologickou a prírode prospešnou metódou. Za projektmi Ekočističiek je mladá krv zo Slovenska, ktorá si uvedomuje nesporné výhody tohto spôsobu čistenia odpadových vôd. Našu činnosť považujeme za prínos nie len pre každého investora, ale aj pre celú krajinu v ktorej žijeme a v ktorej budú neskôr žiť naše deti. Ekočistička znamená jednoduchosť, ekonomickú výhodnosť a ohľaduplnosť k životnému prostrediu. Rovnaký názor na Ekočističku majú aj viaceré organizácie, ktoré našu činnosť odmenili.

Našim klientom a partnerom ponúkame kompletný balík služieb na kľúč. Ekočističky tvorí tím mladých odborníkov zo zápalom pre ekologické stavebníctvo a jeho inovácie. V tomto je naša odlišnosť a prístup ku každému projektu. Tak isto u nás nájdete aj skúsených odborníkov od ktorých sa snažíme zobrať si čo najviac z ich praxe.

NÁŠ TÍM

Adam Krakovský

projektový manažér/marketing

Vladimír Baďo

technik

Filip Baďo

projektový manažér

Dominik Krakovský

projektový technik

Ján Žember

mentor

Od chalanov som starší a už dáku tú ekočističku som postavil. Prvý kontakt s kčov som mal v r.1993, v Kanade. Som plný energie a entuziazmu. Rád radím a učím tím ekočističiek.