O NÁS

SME TU PRE VÁS

Založiť ekočističky napadlo už v roku 2009 Adama Krakovského, ktorý sa spolu s tímom ekočističiek začal zaujímať o čistenie odpadovej vody ekologickou a prírode prospešnou metódou. Za projektmi Ekočističiek je mladá krv zo Slovenska, ktorá si uvedomuje nesporné výhody tohto spôsobu čistenia odpadových vôd. Našu činnosť považujeme za prínos nie len pre každého investora, ale aj pre celú krajinu v ktorej žijeme a v ktorej budú neskôr žiť naše deti. Naše produkty znamenajú jednoduchosť, ekonomickú výhodnosť a ohľaduplnosť k životnému prostrediu. Rovnaký názor majú aj viaceré organizácie, ktoré našu činnosť odmenili.

ECOPLANET SLOVAKIA s.r.o. je rýchlo sa rozvíjajúcou spoločnosťou, ktorá prináša svojim zákazníkom inovatívne riešenia v oblasti nakladania a hospodárenia s vodou.

Našim cieľom je navrhovaťdlhodobo a jednoducho prevádzkovateľné čistiarne odpadových vôd, ktoré sú zároveňekonomicky návratné.

Ďalšou neoddeliteľnou činnosťou našej spoločnosti je navrhovanie, projekcia a realizácia vodozádržných opatrení, ktoré pozitívne ovplyvňujú nepriaznivé zmeny klímy ako sú napr. čoraz väčšie suchá alebo nečakané bleskové povodne.

Plne si uvedomujeme že hodnota je voda a preto navrhujeme trvalo udržateľné riešenia, na princípoch obehového hospodárenia.

NÁŠ TÍM

Adam Krakovský

projektový manažér/marketing

Filip Baďo

projektový manažér

Michal Farkaš

projektový technik

CENOVÁ KALKULÁCIA

POKIAĽ VÁS NAŠA PRÁCA ZAUJALA, KONTAKTUJTE NÁS